Aktualka Gudetamy


To gudetama. Dla niewtajemniczonych jest to leniwe jajko tak w skrócie. Oznacza brak energii i motywacji. Ale mamy dzięki temu kosmetyki dla leniwych i pewnie trylion innych rzeczy. Ta leniwa gudetama to ja. Po prostu dopadł mnie ogromnych rozmiarów leń. Nie chce mi się nic a szczególnie tłumaczyć, a jest tego sporooo... I nikt nie chce dopomóc :C Zwiastuje ciemne chmury nad Sakurą, nasza łajba nie utonie, ale jakiś huragan chyba nią targa... I co robić? Jakiś pomysł? A Wy też macie tak i jesteście jak gudetamy? Czy czasem dopada Was leń i trwa trwa bez końca?


Poniżej rozdziały:


Ame Nochi Hare
Rozdział 14

Akuma no Riddle
Rozdział 38
Rozdział 39
Rozdział 40


4 komentarze:

 1. Ja mam wolne i też mam lenia. Nic mi się nie chce. W dodatku niby wolne, ale tak szybko mi leci, ze odechciewa się wszystkiego. Bo praktycznie cały czas jest coś i nie idzie nic tak jakby człowiek chciał. :/
  PS. Ja dostałam tydzień temu przesyłkę z "Trzema mrocznymi kolorami" (akurat mnie w domu nie było :( ), mnie się trafiło wydanie w czerwonym kolorze. Kubek od razu był wykorzystany, siostra sobie herbatkę w nim zrobiła. :)
  A Tobie jaki kolor przypadł w udziale?

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tego wszystkiego zapomniałam napisać Bardzo bardzo ślicznie dziękuję za te wszystkie rozdziały.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja teraz zdycham, ciężko w pracy i wstanie rano graniczy z cudem... Też mam kolor czerwony, czyli królowa natury. Jest w nas ukryty wilkołak xD Teraz mają też obudowy w ofercie :-)

   Usuń
  2. Widziałam, że mają, ale nie miałam okazji przejrzeć. Zawsze coś wypada i człowiek zapomni i bierze i robi coś innego. ;)

   Usuń