Aktualka rekrutacyjna


Czołem! Witam wszystkich i każdego z osobna w czwartek zimno-zimowy dzień a raczej już wieczór. Czujecie w powietrzu ten zapach? Większość to mandarynki, ale można wyczuć nutkę cynamonu lub zapachu świeżej jodły stojącej na ganku, albo sosny. Ale głównie mandarynek. Niedługo gwiazdka, więc pewnie większość z was już kupiła prezenty albo znalazła te przeznaczone dla Was i chwila ekscytacji co można dostać dawno minęła. Chyba że niektóre są tak dobrze ukryte i nie możecie ich znaleźć. Jej jeszcze nadzieja. W moim przypadku wiem co dostanę, ale mimo to nie mogę się tego doczekać. Odliczam z niecierpliwością.
Jak wiecie nasza grupa z dużej stała się bardzo malutka. Potrzebujemy pomocy, żeby Wasze ulubione projekty wychodziły w miarę regularnie. Dlatego jeśli chcecie być moim prezentem gwiazdkowym zgłoście się do nas! Naprawdę bardzo bardzo bardzo potrzebujemy tłumaczy! Nie dajcie się prosić :3

Poniżej kilka rozdziałów, niektórzy się ucieszą bo joint z grupą Tora został reaktywowany i projekt powstał z popiołów jak feniks. Zapraszam do czytania! :-)
Akuma no Riddle
Rozdział 41
Rozdział 42
Rozdział 43


Shiny Doll
joint z Tora Scans!
Rozdział 3
Rozdział 3,5

koniec tomu I


Somali to Mori no Kami-sama
Rozdział 25


2 komentarze: