Włochata Aktualka


Cześć wszystkim! Ostatnio aktualki polubiły się z kolorem żółtym, albo zółto-podobnym. Jest to całkowicie przypadkowe z drugiej strony do trzech razy sztuka. Stało się. Gwiezdne wojny dopadły i mnie. Może nie mogę nazwać się prawdziwym fanem, ale te nowe części oglądnęłam i cóż filmy skradły moje serce na tyle, że klasyki na pewno obejrzę. Na załączonym obrazku moja ulubiona postać. Jego magiczny język był dla mnie zrozumiały w 30% ale wszystko przede mną, kto wie. Nie było aktualki na święta, więc składam wszystkim życzenia noworoczne. Niech ten rok podbije wszystkie dotychczasowe w szczęściu, miłości radości. 
Skoro koniec roku to czas na podsumowania. Podliczanie wszystkich rozdziałów chwilę mi zajęło i nawet się nie pomyliłam. Wliczam oczywiście dzisiejszą aktualkę. W sumie w tym roku wydaliśmy: 167 rozdziałów. Jak dużo! Bardzo cieszy mnie też wynik! :-) Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie podobny. 
Sprawy organizacyjne:
1) Do wszystkich fanów Somali wyszły rawy tomu 4 i kieruję pytanie do Was czy przenosić wszystko na większe rozmiary czy zostawić te mniejsze. 
2) Dla osób, które pytały o mangę Hadashi online to jest ona dostępna na stronie Bato.to 
3) Postaram się dodać dziś wszystko online, niestety internet w mojej mieścinie bardzo dziś szaleje ;_;


Akuma no Riddle
Rozdział 44
Rozdział 45
Rozdział 46
Rozdział 47

-KONIEC-


Koudaike no Hitobito
Rozdział 22


Renai Boukun
joint z grupą Kitsune!
Rozdział 7
Rozdział 8

koniec tomu II


Soredemo Sekai wa Utsukushii
Rozdział 27


T.R.A.P.
Rozdział 48
Rozdział 48,5

koniec tomu V

5 komentarzy:

 1. Tyle dobroci. Bardzo ślicznie dziękuję. :) Miałam iść do kina na Gwiezdne Wojny jednak nie wyszło. :( Dziękuję za te wszystkie rozdziały zrobione przez Was w tym roku. Za całą prace w nie włożoną, bo to nie lada wyzwanie zrobić choć jeden rozdział.
  Wszystkim życzę szczęśliwego Nowego Roku, mam nadzieję, ze będzie to dla wszystkich rok bardziej udany niż obecny. Jeszcze raz dziękuję za rozdziały i za aktualkę też dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tyle ciastek :-) Jeszcze możesz pójść, ja mam o tyle dobrze, że jak w jednym przestają grać zaczynają w drugim :-) Jednak czekam na wersję dvd nie ma to jak zaciszny kąt nikt Ci nie zasłania i nie mlaska ;-)
   Też dziękuję za takie miłe słowa :-)

   Usuń
 2. Dziękuje za waszą ciężką prace przy rozdziałach.Szczególnie przy Renai Boukun i Somali.Niestety 48.5 rozdział T.R.A.P. na mega T.R.A.P.jest pusty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Renai powoli mam nadzieję będzie się ukazywał częściej niż w tamtym roku :-) T.R.A.P. poprawiony. Jak coś na czytniku jest ten rozdział :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuje ślicznie za rozdziałki!

  OdpowiedzUsuń