Po mrocznej stronieHalo hop hop! Mieliśmy mały poślizg bo aż tygodniowy, ale wiecie jak to jest... Spontaniczne plany są zawsze najbardziej atrakcyjne a mi takie spadły w piątek nieoczekiwanie. Z małych ogłoszeń wydawnictwo Dango wydaje Seishuna! Bardzo wszystkim polecam zakup tej mangi! U mnie na pewno zagości na półce.
Co do tytułu aktualki... na dziejszy miesiąc przygytowaliśmy tytuły nie tak cukierkowe jak ostatnio. Zresztą czy nie kazdy z nas posiada mrocznej strony? Przecież nie wsystko widać na pierwszy rzut oka. Z drugiej strony może po raz kolejny nawiązuje do gwiezdnych wojen? ;-)
Szukam tłumacza do mangi: Ouroboros i Soredemo! Jeśli jest ktoś chętny bardzo proszę napisać na email: obsydiian@gmail.com
Jak pisałam miesiąc temu zakończyliśmy joint z grupa ToraScans. Jednak nasza współpraca była tak dobra, że postanowiliśmy wydac kolejny projekt! Historia do cukierkowych nie należy, możecie znaleźć małe podobieństwa do mangi Ouroboros ponieważ artysta jest ten sam, jednak sama fabuła jest zupełnie o czymś innym. Zapraszam do czytania!

Mam takie pytanie czy jesteście chętni na tydzień z... ulubioną mangą. Jeśli tak to zostawcie komentarz. Manga mająca najwięcej komentarzy dostanie swój tydzirń jako pierwsza.

Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych chciałabym życzyć wszystkim czytelnikom smacznych jajek, prezentów od zajączka, wodnego śmingusa i żartów na prima aprilis! Odpoczywajcie!

Poniżej kilka mrocznych rozdziałów:

Himegoto Juukyuusai no Seifuku
Rozdział 51

Funouhan
joint z ToraScans!
Rozdział 1

Kasane
Rozdział 18
Rozdział 19
Rozdział 20

Love Tyrant
joint z Skanlacje Kitsune!
Rozdział 9

Soredemo Sekai wa Utsukushii
Rozdział 31,5

3 komentarze:

 1. Potwierdzam ten fragment o udanej współpracy z Tortilla Scans!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuje za rozdziałeczki i Świątecznych Świąt!
  ...Koudaike no Hitobito...

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję ślicznie(mały poślizg czasowy, ale w domu od soboty pełen gości miałam). Ja na każdy rozdział wyczekuję z niecierpliwością także nie wiem na co się zdecydować. :)

  OdpowiedzUsuń