Aktualka SiP


Nie jestem jakimś wielkim fanem piłki nożnej. Ale wiadomo gdy trzeba wspierać swoich wykonam ten gest i będę życzyła im wygranej. Chociaż gdy oglądam ich mecz zaraz zasypiam. Jednak: POLSKA GOLA! Jak wiadomo słowa mają moc. Może im się poszczęści. Teraz przegrywają. Niech chociaż zremisują. Długo mnie nie było i nie wiem jak to teraz będzie z aktualkami, ale rozdziały będą się ukazywać nie wiadomo kiedy. Dlatego wchodźcie co jakiś czas, może akurat się poszczęści. 
Co do złych wiadomości, takie też są. Niektóre projekty przejdą do działu porzucone, nie wiem jeszcze które wciąż nad tym rozmyślam, ale znajdą się tam. Na tę chwilę jet nas trójka i nawet gdybym chciała wszystko zrobić nie mam siły. Ale mam jedną dobrą wiadomość, możliwe że w niedługim czasie wystrój bloga ulegnie zmianie. Nie będę nic zdradzała, ale jeśli ktoś bardzo chciałbym widzieć kogoś innego na nagłówku to śmiało można pisać ;-) 
Jak na powrót przystało bardzo skromnie. Bardzo. 


joint z grupą Tora Scans!
Rozdział 2

Rozdział 218 komentarzy:

 1. Czyli pozostaję jedynym obywatelem III RP, którego ani trochę nie interesuje piłka kopana... A manga może i jedna, ale za to jaka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli mam być szczera to najbardziej lubię oglądać hokej na lodzie ale zagraniczny :D

   Usuń
 2. To może nie porzucać projektów a zawiesić te które są dużo w tyle za anglikami a skupić się na projektach bliskich zakończenia. Osobiście liczę, że jednak uda wam się zorganizować ludzi do grupy. Nie poddawać się tak jak Polacy (choć ciężko w to wierzyć).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym momencie mam jeden projekt bliski zakończenia, a reszta jest w środku. ;_;Tak jak pisałam nadal nad tym rozmyślam i nie wiem co z tego wyjdzie, ale dziękuję za podpowiedź :D Polacy strzelają gole, ale w myślach.

   Usuń
  2. To w sam raz, tamten skończyć a później się zobaczy xD Ewentualnie taka trochę inna propozycja. Połączyć siły z inną grupą. Ostatnio na jednym z discordow toczyła się o tym ciekawa rozmowa (taka normalna z argumentami za i przeciw a nie wyzwiskami), więc może w sam raz udało by się jakieś ciekawe rozwiązanie znaleźć. Oczywiście to wszystko to tylko propozycje z mojej strony, a co postanowił grupa to inna sprawa a mi pozostaje tylko sie dostostosowac do nowej rzeczywistości :)

   Usuń
  3. Sęk w tym, że lubię ten projekt i nie chcę go szybko kończyć ;-) To pytanie z innej beczki - których projektów nie chcesz, żeby zawieszać? Nie rozumiem po co się w ogóle wyzywać skoro to luźna propozycja. Z drugiej strony fuzja też oznacza, że nie wszystkie projekty zostaną bo wtedy znowu jest się w punkcie początkowym.

   Usuń
  4. Był to główny argument przeciwko fuzjom :)
   Ja to bym chciał chętnie dalej czytać Somali i Hana nochi.
   Pewnie wybiegam dużo w przyszłość z tą propozycją ale jeszcze chciałbym zaproponować aby pozwolić wybrać czytelnikom tytuł który pozostawienia się aktywny. Miło by było mieć (choć niewielki, taki mikroskopijny) wpływ na wybór. Np. Zakładacie, że aktywnych będzie 5 projektów to czytelnicy wybrali by ten 5 gdy wy wybraliście poprzednie 4.

   W związku z niewielką obsada planujecie jakieś ogromne zmiany z aktualkami?? Nie wiem czy to jakiś trend teraz w grupach ale niektórzy właśnie zmieniają to np. aktualkami tylko w wtórnie podsumowującej np. to co wrzuciliśmy przez pół roku. A chaptery dodawali jak tylko przeszły QC.

   Usuń
  5. Śledzę stronę Anglików na bieżąco i długo nie wrzucali Somali, ale pojawił się kolejny rozdział, więc tutaj pewnie na dniach też. Już raz robiłam ankietę, kto jaką mangę czyta i podejrzewam, że niewiele się zmieniło. Ale zobaczymy. Generalnie myślę o jednym projekcie do którego chciałabym cały skład, bo tak to jakoś pociągnę. Hana była robiona przez inną typestterkę, która jednak szybko się ulotniła, więc projekt wraca do mnie. Haruto jest jedną z moją ulubionych postaci, a to jednak coś mówi.

   Aktualki raczej będą wyglądać tak jak teraz. Jeden rozdział i do tego robione kolejne. I później kolejna aktualka i nowe rozdziały. Albo coś w ten deseń.

   Usuń