Krucza aktualka cz.1Cześć wszystkim! Jak żyjecie? Kto lubi deszczową pogodę tak bardzo jak ja? Nie, raczej wolicie słońce i wygrzewanie się w jego blasku. Dziś jest piątek 13 czyli czas na spontaniczną i kulawą aktualkę. Czemu kulawą? Bo sztuka jest skarpetką kulawego. Moje ulubione zdanie gdy nie do końca coś idzie po mojej myśli, ale coś kaleczę jak pisanie aktualki w tym momencie ;_;
Czemu krucza aktualka i kto jest na załączonym obrazku? Ci co czytają na bieżąco wiedzą, że bardzo lubię czytać. Ostatnio przeszłam na fandomy, nawet mam wydzielone półki w swojej mini bibliotece na ulubione książki i gadżety do nich. Dziś padło na "Szóstkę wron" i "Królestwo kanciarzy" Leigh Bardugo. Historia o rabunku, wyrzutkach, duża dawka humoru i nie tylko...

Czemu ta aktualka ma części?
Bo rozdziały też będą dodane w częściach, niestety doba ma tylko 24 h. Przed Wami dawno nie widzane serie, a tak dawno niczego nie było. Do zobaczenia w części drugiej jeszcze w lipcu, a może i trzeciej? Hmm...

Chciałam powitać nową osobą w naszej ekipie. Marcu. Tłumaczy dla Was prawie wszystkie projekty. Bardzo mu za to dziękuję i mam nadzieję, że będzie u nas przez długi długi czas!

Z ostatniej chwili. Hana Nochi Hare doczekała się wersji dramowej. :-)

Poniżej kilka rozdziałów:


Himegoto juukyuusai no seifuku
Rozdział 52
Rozdział 53

Hana Nochi Hare
Rozdział 15

Ouroboros
Rozdział 70
5 komentarzy:

 1. Się rozpisałam, nie polecam czytania mojego "lania wody". Nie zmuszam do czytania, jeśli ktoś ma takie życzenia proszę zignorować mój komentarz.

  Dziękuję ślicznie za wszystkie rozdziały. :D Co mi po słońcu, kiedy latam jak głupia co kończy się tym, że padam ze zmęczenia i mam dość wszystkiego, ale jeszcze tylko tydzień do wolnego. Dziękuję za wyczucie z tą aktualką. Co do "Szóstki wron" jeszcze nie czytałam, ale prędzej czy później zostanę zmuszona, aby to nadrobić przez moją przyjaciółkę, która to nie dawno przeczytała. Co do drugiego tytułu pierwsze słyszę, ale brzmi ciekawie. Polecam przeczytać "Rycerzy pożyczonego mroku" w tej książce są świetne porównania.
  Na koniec witam nową osóbkę w grupie i dziękuję mu za całą prace włożoną w tłumaczenie. A na koniec jeszcze raz ślicznie dziękuję za wszystkie nowe rozdziały.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drugi tytuł to kontynuacja Szóstki wron, więc pewnie niedługo o niej usłyszysz ;-) Dodam książkę do listy. Dam znać jak przeczytam.

   Usuń
 2. A kiedy pojawią się rozdziały 1-25 AKUMA NO RIDDLE?

  OdpowiedzUsuń
 3. Licze, ze w następnej aktualce będzie Soredemo Sekai wa Utsukushii i dziękuje ślicznie za wszystkie rozdziały ^^

  OdpowiedzUsuń