Pomyluna aktulka


Wydało się! Chociaż może niektórzy z Was domyślali się, że seria HP zajmuje w moim sercu szczególne, wydzielone miejsce. Jakiś tam stosik fanowski posiadam, z różnymi gadżetami, nawet mam własną personalizowaną różdżkę (gdyby ktoś chciał, podam namiary gdzie robią). Funko popów jeszcze nie mam, bo czaję się na jednego a w PL na razie go brak. Mam dwie ulubione postacie to Ron Weasly i Luna Lovegood. Ron przez wszystkie książki przypominał mi facetów krążących po naszej planecie. Niby trochę ciapa, czasem coś chlapnie, ubierze się nie tak jak powinien, zrobi coś na opak. Opamięta się po jakimś czasie i pomoże. Z drugiej strony Luna ma swoje dziwactwa i małe obsesje jak każdy z nas. Jest sobą i nie boi się tego. A jacy są Wasi ulubieni bohaterzy z serii HP? I posiadacie jakiś fanowski stosik?

Ogłoszenia parafialne: 
1) Wiem, obiecałam w aktualce zakończenie tomów 3 mang, ale los się mną bawi i Somali ukaże się w tym tygodniu.
2) NADAL CAŁY CZAS POSZUKUJEMY TYPESETTERÓW!!!! Takich co już coś umieją i zupełnie zielonych w te klocki też. Pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.
Bardzo mi zależy, żeby manga Renai Boukun ruszyła z miejsca, dlatego jeśli jest osoba, która chciałaby nam pomóc we wklejaniu tekstu nawet na spółkę - serdecznie zapraszam :-) 
3) W ankiecie co prawda wygrało Soredemo, ale inne mangi też dostały głos. Dlatego Soredemo będzie wychodzić trochę częściej, ale nie spodziewajacie się całych tomów co tydzień. Postaram się o tom na miesiąc coś w ten deseń. Skoro ma być wyrównane czeka mnie tłumaczenie ponad 60+ rozdziałów - niech moc będzie ze mną czy może ktoś coś?
4) Niestety prawdopodobnie dwie mangi z aktywnych znajdą się w zawieszonych albo porzuconych. ;_; Ale jeszcze nie podjęłam ostateczniej decyzji.
5) Ten system chyba najbardziej mi odpowiada, więc wpadajcie co jakiś czas bo przez cały miesiąc będą ukazywać się rozdziały. Czyli to co króliczki lubią najbardziej.


Somali to Mori no Kamisama
Rozdział 29
Rozdział 30
Rozdział 30.5

koniec V tomu

Soredemo Sekai wa Utsukushii
Rozdział 35
Rozdział 36
Rozdział 37

koniec VII tomu

Kasane
Rozdział 26

koniec III tomu

Akuma no Riddle
Rozdział 1
Rozdział 2
Rozdział 3

Hana Nochi Hare
Rozdział 16

Funouhan
joint z ToraScans
Rozdział 4
Download / Online
Rozdział 5
Download / Online
Rozdział 6
Online / Download

koniec I tomu

2 komentarze:

  1. Dziękuję za Soredemo. Cały tom w miesiąc to bardzo dużo bo wiadomo że własne życie też macie a znajdujecie tyle czasu. Jesteście kochani ��

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo dziękuję za komentarz <3 Dodał trochę sił w dalszej pracy nad mangą~

      Usuń