Aktualka #71


Cześć i czołem! Nie chcę po raz kolejny przestawiać daty aktualki, dlatego dziś po prostu sobie popiszę, albo lepiej ponarzekam. Chociaż zbliżają się święta i człowiek powinien przede wszystkim się radować, bo prezenty, mikołaj i gwiazdka tuż za rogiem. No niestety nie tutaj. 
Nie wiem czy ktoś zauważył, pewnie nie, ale zawsze łapie mnie dół/kryzys twórczy po urodzinach grupy. Jest to związane z tym, że człowiek się stara a fani mają to gdzieś. Tak się stało rok temu, a powrót tutaj był o wiele cięższy bo czas poświęcony był bardziej cenny a i tak to było za mało. W tym roku, więc zrobiłam dla każdego coś miłego - jednak to i tak za mało, bo jedyne co dostałam w zamian to pytanie: kiedy kolejne rozdziały soredemo? Może ta grupa powinna zmienić nazwę na skanlacaje-soredemo24/7? Nie wiem, czasem nie czuję już nic. Najbardziej szkoda mi osób, które robią inne mangi bo co z nimi? A tak, tylko ja to czytam, więc niech będzie. Żeby wyrównać Soredemo, trzeba je przetłumaczyć najpierw. Poza tym w tym roku wydaliśmy więcej rozdziałów niż w tamtym, a jest nas mniej. 
Jak wiecie, albo i nie, mój laptop był w naprawie i okazało się, że to już dziadek, trzeba nowy. Pół rzeczy mi się usunęło w tym Photoshop. Na szczęście mangi przetrwały, ale jest problem bo ogarniam dopiero nowy program. A z tym mi zejdzie chwilę. Znacie coś tak dobrego jak CS? 
Nowe informacje jeszcze się tutaj pojawią. 

1) Do naszego grona dołączył nowy tłumacz Natsu - życzę Ci mile spędzonych chwil w naszym gronie, chęci i przeżycia niezapomnianej przygody. Natsu podjęła się tłumaczenia Ame Nochi hare, co oznacza, że ta manga niedługo pojawi się znowu w aktywnych.
Poniżej kilka rozdziałów:

Akuma no Riddle
Rozdział 5
Rozdział 6
Rozdział 7
Rozdział 8

koniec tomu 1

Rozdział 9
Rozdział 10

Somali to Mori no Kamisama
Rozdział 30,6
Rozdział 31


2 komentarze:

  1. Dziękuję za aktulkę ❤️
    Siedzę tutaj już od dłuższego czasu (i czytam tak połowę tego co robicie, może więcej), ale przez cały czas jako taki ukryty cicho ciemny. Także no, skoro już i tak piszę to dziękuję za to że istniejecie oraz za waszą pracę ❤️

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się, że jest kolejna aktualka :3
    Macie dużo cudownych mang oprócz Soredemo i dużo ludzi jest, którzy są wdzięczni za waszą pracę ;) może są takimi waszymi cichymi wielbicielami jak ja. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń