EKIPA


Kefir
Rola: admin, edytor, rekruter, śpiewak
O sobie: Czyta książki z prędkością światła. Ubóstwia wszystko co pozaziemskie, niebieskie i kryminalne. Sekretnie chrzci czaty śpiewaniem. Władca czereśni. Zawsze chętna by ukarać w imieniu księżyca. Da się przekupić... czcionkami.

                    
      mejl: obsydiian@gmail.com

Maho 
Rola: edytor, QC, tajny agent, bilionerka
O sobie: Meh. Pfft. Rybak.Tess
Rola: tłumacz
O sobie: Ciągle szukająca swojej ścieżki w życiu. Uwielbia zatapiać się w wykreowanych światach kryminalnych i fantastyki anime, mang, książek i filmów. Równie zachłannie kocha siatkówkę, tenisa i bieszczadzkie połoniny.


Anzu
Rola: typesetter
O sobie:  Niepoprawna optymistka ze słabością do ładnych rzeczy. Za dnia preferuje aktywne spędzanie czasu w gronie znajomych, aby móc wykorzystać każą chwilę najlepiej jak się da, wieczorem zaś przekształca się w człowieka-burito i zaszywa w krainie fantazji i radości. Zawsze przekręca powiedzenia, więc jej motto życiowe to „Móc to chcieć".


Nakato (urlop)
Rola: edytor, typesetter
O sobie: Przyjacielska, miła i pomocna. Fanatyczka anime i mang Shoujo oraz Josei. Wolę siedzieć w domu, aczkolwiek z wielką chęcią wybrałabym się na konie. Sfx w mangach mnie kochają . Nie jadam mięcha, ale kocham gołąbki. Lubię również zawierać nowe znajomości.

Ana
Rola: typesetter
O sobie: Zwariowana, szalona i pewna siebie dziewczyna. Potrafię wyprowadzić z równowagi najbardziej opanowanego człowieka na świeci. Moją pasją jest muzyka, bez której bym nie przeżyła. Czasami potrafię być bardzo sarkastyczna. Najchętniej spałabym całe życie.
Na zawsze w naszej pamięci:
Tsukiko, Kuroki, Shinabi, Takanibu, Astorath, raksha, G12, Madoshi, Akimita, Lucyferaa, Obważanek, Shizu, Nyora, Morty, Lower12, Manami, Tsutaebanashi, Aeriss, Marco, Zoniax, Kitsune, Yandere, Marune, AiNanae, GLaDOS, Suzume, Rin, Yuuki, Cosmic-life, Stforek, Remsh, AnEmOne, Sahoto, CesarzoVa, Charlotte, Satoshi, Adaneth, Lepanto

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz