O GRUPIE


Grupa Skanlacyjna Sakura powstała oficjalnie 15 listopada 2014 roku z inicjatywy Kiry oraz Marco, którzy przez przypadek spotkali się w odpowiednim czasie o odpowiedniej porze i tak oto zaczął się Wielki Wybuch. Głównym naszym celem wtedy była kontynuacja projektów innej grupy, Sakura no Hana, a więc chyba można powiedzieć, że tak jakby jesteśmy poniekąd jej reinkarnacją. Stąd też pochodzi nazwa naszej grupy. Ogólnie nasze rozdziały opłacane są krwią, potem i łzami, no ale liczymy na cud, że z czasem przywykniemy do tego chaosu i będziemy to traktowali jak bałagan w naszych pokojach aka "artystyczny nieład". Czyli niby jest bajzel po sam sufit, a w niektórych kątach zrodziły się nowe cywilizacje, ale jednak wiemy gdzie co jest i jak do tego dojść. Może nam się uda, a może zginiemy śmiercią tragiczną. Pożyjemy zobaczymy~
Kilka dni przed drugimi urodzinami Sakury, nasz admin Marco opuścił nasze szeregi. Od tej pory głównymi siłami dowodzi raz lepiej, a raz gorzej Kefir. 
Pracujemy na zasadzie "od fanów dla fanów", a więc nie odnosimy ŻADNYCH choć czasami by fajnie było korzyści finansowych czy materialnych z udostępniania rozdziałów. Jedyne czym się karmimy to własna satysfakcja, krew niewinnych i od czasu do czasu papieska kremówka.

1 komentarz:

  1. Jest tu ktoś kto chce dokończyć mangę Miecz Nieśmiertelnego?

    OdpowiedzUsuń