Aktualka na sam koniec...


...roku 2018!

Cześć i czołem! 

Jaki był? Czy też chcecie szybko o nim zapomnieć? Albo powtarzacie ze od tego roku będziecie kimś innym? Kimś lepszym? Wartym zapamiętania?
U mnie już kilka propozycji się pojawiło, ale że nie lubię niczego planować to zobaczymy co z tego faktycznie wyjdzie.
Chciałabym pozdrowić osobę, która w ankiecie zagłosowała jako ostatnia. Smooth.
Ten rok nie należał do łatwych z wielu przyczyn. Mieliśmy nawet przerwę 2 miesięczną, ale cieszę się z tego co wydaliśmy przez ten rok i wszystkich osóbek, które do nas dołączyły. To zawsze jest miłe! Mam nadzieję, że dla osób dołączających również. Mam nadzieję, że w przyszłym roku a może i tym też ktoś się trafi i zostanie na dłużej.
Patrząc ile grup upadło, robi mi się smutno bo większość z tych grup to kawał historii. Ale każdy koniec to nowy początek, dlatego cieszę się, że nie wszyscy odeszli na zawsze a działają dalej. Taka nostalgia tutaj się wkradła.
W związku z tym dokończymy jedną mangę od The Peanut Gallery - Shounen Note. Aż szkoda tego nie skończyć. Szczególnie, że kreska jest jedną z moich ulubionych.
Chciałabym w tym roku zakończyć 2 mangi, które tak na dobrą sprawę mogłyby zakończyć się w tym. To trochę moja wina, bo do jednej mam ogromny sentyment i sama odwlekam jej zakończenie, ale skoro autor mógł to zrobić to mi też się uda, chyba.
Co do wyrównania to ja mam naprawdę jak najlepsze intencje, ale życie już niekoniecznie i postaram się coś tam wyrównać, ale na wielkie wowo raczej nie liczcie. Chociaż... fortuna bywa różna.
Soredemo!
Angielska grupa, która wcześniej tłumaczyła Sore napisała, że ta manga to klątwa. Z początku wcale nie rozumiałam o co im chodzi, ale teraz już tak. I nie zgadzam się z nimi całkowicie, trochę w tym racji jest, ale mimo wszystko lubię nad nią pracować. Tyle, że w ostatnich miesiącach przeholowałam i teraz muszę od niej odpocząć. Nie będzie to długo trwało, pewnie po nowym roku manga powróci do aktualek. Szukamy do niej tłumacza! Jeśli chcecie, żeby pojawiał się tom na miesiąc to niech się ktoś zgłosi. Szybciej pójdzie, a tak to...

Tak w ogóle to poszukujemy cleanera, gdyby ktoś z odmętów internetu chciał, no to... ZAPRASZAM!

Tęskniłam za typieniem niektórych mang, aż miło było powrócić do niektórych z tych światów. Podobno w tym roku królować będzie świat syren i stworzeń morskich. To nie jest żadna podpowiedź czy coś, a może jest? Nie wiem. Byłam w kinie na Aquaman i powiem tylko tyle przez cały film miałam wrażenie, że oglądam Star Wars w wodzie. Nie wiem czemu, ale tak mi to przypominało. Szczególnie sceny walki. A i jego uniform, nie patrzcie na niego poniżej pasa. Taka mała uwaga, gdyby ktoś chciał się wybrać do kina...
Mogłabym tak pisać chyba jeszcze z godzinę, ale wystarczy. Nie wiem czy ktoś to w ogóle czyta. Gdybyście mieli jakieś pytania to śmiało. Do napisania tej długiej aktualki towarzyszyły mi MUZYKA

Ach i myślałam, że chociaż w tym roku dobijemy na fejsie do 200 polubień. Ale może za rok, damy radę ;>??

ZAPOMNIAŁAM!
UDANEGO SYLWESTRA i SAMYCH SUKCESÓW W NADCHODZĄCYM ROKU!!!!

Poniżej kilka rozdziałów:

Ame Nochi Hare
Rozdział 16

- koniec tomu IV -

Hanadan Next Season
Rozdział 19
Rozdział 20

- koniec tomu III -

Himegoto Juukyuusai no Seifuku
Rozdział 56
Rozdział 57
Rozdział 58
Rozdział 59
Rozdział 60

- koniec tomu V -

Kasane
Rozdział 28
Rozdział 29

Akuma no Riddle
Rozdział 11
Rozdział 12
Rozdział 13
Rozdział 14


2 komentarze:

  1. Dzięki za rozdziały.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za nowe rozdziały. Wiem, że ostatnio mnie tu nie było, ale jakoś nie było okazji. Za dużo roboty się zwaliło na człowieka. Dziękuje również za napisanie akutalki. Mam nadzieję, że uda się zrealizować plany na Nowy Rok. Trochę już późno, ale życzę również całej grupie wszystkiego najlepszego w Nowy Roku, a także jak najmniej narzekających czytelników.
    Jeszcze raz ślicznie dziękuję za nowe rozdziały. :)

    OdpowiedzUsuń