Czarno-biała aktualka


Cześć wszystkim!
Tęskniliście? Bo szczerze powiedziawszy, ja nie aż tak. Tyle się działo, że nie miałam czasu za bardzo myśleć o skanlacjach. Generalnie inne hobby pochłonęły mnie w 150% ale tak właśnie jest w życiu, zmieniają się kierunki i inne rzeczy. Miłe jest to, że jednak ktoś tutaj zagląda i chce żeby to dalej grało i buczało. 
Dziś jest tylko jeden rozdział. I w tym tygodniu podejrzewam, że jeszcze coś się pojawi płynę z prądem i chce wstawiać rozdziały od razu po zrobieniu a nie czekać aż mi się coś uzbiera. Kolejne będzie Soredemo (yey or ney?) ;-)
Chciałabym w tym roku zakończyć Himegoto i Koudaike, więc chcecie wszystko naraz czy po rozdziale? 
Co do one-shotów, niektóre wygasły i nie mam ich jak przywrócić, bo to nie ja je robiłam a osoby, których dawno już tutaj nie ma. Smuteg, ale taka jest prawda. 
Wiem, że fcb usuwa linki, wiec nie wiem czy jest sens wstawiać tam informacje o nowych aktualkach, skoro nie wiadomo co jeszcze zablokują. 
Kasanse
Rozdział 326 komentarzy:

 1. Dziękuję za rozdział <3
  Życie IRL i hobby zawsze pochłania~ Ja się nie mogę doczekać, kiedy będą nowe rozdziały, a forma wstawiania jest mi obojętna, więc najlepiej robić tak jak jest wygodnie grupie ~~
  Co do one-shotów szkoda trochę _<
  Jeszcze raz bardzo dziękuję za ciężką pracę nad rozdziałem <3
  ~anonimowyczytelnik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze mozna miec nadzieje, ze uda sie skontaktowac z tymi osobami, lub zajrzy tu ktos kto ma je na dysku i podrzuci admince.

   Usuń
 2. Oczywiście że yey

  OdpowiedzUsuń
 3. No jasne że YEY dla soredemo! a najleiej sto YEY zeby bylo wiecej ha!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam niecierpliwie na Soredemo :* <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej hej! Na stronie jestem pierwszy raz, ale muszę Wam przyznać, że odwalacie kawał dobrej roboty. Czekam z niecierpliwością na dalsze części. Powodzenia w tłumaczeniach!

  OdpowiedzUsuń