PożegnanieNadszedł ten dzień, który dość długo odsuwałam na bok. Ale czas na męskie decyzje i branie wszystkiego na klatę. W tej chwili moje życie to prawdziwy rollercoaster 3/4 czasu spędzam w pracy, reszta to podział na rodzinę, pasję i życie. Ostatnio jestem bardzo aktywna w innych mediach społecznościowych i odnalazłam tam wiele wspaniałych duszyczek, pasja ta jest całkowicie legalna i jest jedną z moich ulubionych przyjemności w życiu. A do tego nie muszę spędzać wielu godzin przed komputerem, czyli teoretycznie moje oczy i kręgosłup czują się lepiej. No ale dość biadolenia. 

Chciałabym podziękować WSZYSTKIM osobom, które były w Sakurze. Jest ich całkiem sporo, dlatego nie będę wymieniać osobno, ale Wasz najmniejszy wkład w to miejsce miał znaczenie, przede wszystkim dla mnie. Prowadzenie grupy wcale nie jest proste, trzeba wielu kompromisów, wyrzeczeń, ale to też świetna zabawa i wspomnienia, które pielęgnuję w swojej głowie. 

Chciałabym napisać więcej, a także przeprosić że tak długo Was zwodziłam, chociaż byłam niemal pewna że po nowym roku pojawię się tutaj regularnie, nie udało się tak jak zaplanowałam.
Jeśli ktoś się waha czy warto dołączyć do rodzinki skanlacyjnej, to polecam! to może być Wasze 5 minut, a może i pół roku ale tych wszystkich rozmów, śmieszków i poznawania tajników programów graficznych nie zabierze Wam nikt. I miłości do czcionek lub bohaterów. 


Niektóre projekty tutaj to moje dzieci, smutno mi bo ich nie dokończyłam, ale może znajdzie się jakaś duszyczka która to zrobi.
Najważniejsze dziecko Ouroboros i Soredemo od tej pory będzie wychodziło u grupy Kitsune
mam nadzieję, że reszta projektów również znajdzie swoje miejsce, piszcie do mnie na meila.

Dziękuję jeszcze raz każdemu, kto mnie wspierał w trudnych i szczęśliwych momentach, ale czas przenieść się do równoległej rzeczywistości i zostawić ten wirtualny świat młodszym.

Będę za Wami tęsknić <3 

Kefir

13 komentarzy:

 1. NIEEEEEE ;(

  ~Pesip

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałem zapytać, wrzucisz na dexa to co zrobione aby nie przepadło??

   Usuń
  2. Nie, nie lubię tego portalu więc tylko tutaj.

   Usuń
  3. Czyli wszystko zginie, jak strona/linki padną?

   Usuń
  4. z mega raczej nie padną

   Usuń
  5. Linki z mega jak najbardziej padają (tak samo jak z innych serwisów) ileś tam czasu po ostatnim pobraniu/obejrzeniu pliku. Chyba zabrakłoby przestrzeni, gdyby mieli wszystko trzymać latami. No cóż, mam nadzieję, że na jakieś chomiki ktoś wrzuci.

   Usuń
 2. Dziękuję ślicznie za całą pracę włożona w te wszystkie rozdziały i prowadzenie grupy. Bardzo mi smutno. ;(

  OdpowiedzUsuń
 3. Smutno mi ; ( Czy chociaz mozna liczyc, ze jak cos padnie to przywrócisz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, jeśli jeszcze tutaj będę ;-)

   Usuń
  2. Czyli można liczyc ze np raz na kwartał zajrzysz czy ktoś nie wola ze padło?

   Usuń
  3. tak, mam konto połączone z moim mailem głównym, więc bez problemu coś dodam jeśli padnie :-)

   Usuń
 4. Jaka szkoda a Koudaike no Hitobito gdzie trafi ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń