FAQ

01 Czy można publikować wasze prace poza stroną?

Hmm, niech pomyślę... NIE. Jeśli nie ma naszych skanlacji na stronie XYZ to znaczy, że na razie nie chcemy by tam były. A gdy SERIO ci zależy by gdzieś naszą pracę umieścić, to zapytaj chociaż i nawet nie myśl o usuwaniu creditsów. Ty buraku.

02 Kiedy pojawi się kolejny rozdział XYZ mangi?

Cóż, wtedy kiedy go wydamy. Wbrew powszechnym przekonaniom posiadamy życie poza komputerem i niestety to życie jest dość czasochłonne. Dla jednych mniej, dla drugich bardziej. Czasem, a nawet częściej, zdarzają się jakieś sytuacje kryzysowe albo na ostatnią chwilę wypada "coś" na tyle ważnego, że trzeba odłożyć wszystko na potem. Możliwe też, że przy danej mandze brakuje rąk do pracy, co znacząco spowalnia cały proces. 

03 Chciałbym/ałabym zaproponować wam serię, która mnie interesuje. Może ją zrobicie?

Kto by nie lubił propozycji? My lubimy. Z chęcią spojrzymy na twoje sugestie, a jeśli coś szczególnie wpadnie nam w oko to rozpoczniemy nad tym prace, jednak nic nie obiecujemy.

04 Mogę was w jakikolwiek sposób wesprzeć?

Po prostu pokaż, że jesteś i czytasz nasze wypociny. Taki komentarz czy drobna wiadomość na czacie naprawdę potrafi zmotywować człowieka do pracy! A jeśli jesteś bardziej niż chętny by nam pomóc, zawsze możesz dołączyć do naszej skromnej załogi!

05 A co z jointami?

Jointy dobra rzecz, szczególnie jak pracuje się przy fajnej mandze z jeszcze fajniejszą grupą. 

06 Czy rekrutacja jest wciąż otwarta?

Always. Tylko wpierw trza zrobić test i przetrwać chrzest bojowy Kefirki. Ewentualnie mieć bardzo przekonywującą łapówkę. Szczegóły w zakładce "REKRUTACJA".
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz